Co bude pro vás důležité?

Pokud chcete být úspěšní, vydělávat peníze a pomáhat ostatním, měli byste se řídit následujícím.

Já vím, že v MLM se dá vydělávat a že i vy můžete být úspěšní. Pokud ale tuto šanci promarníte, je to jen na vás. Pokud budete pracovat, budete dělat to, co máte, budete úspěšní. Musíte chtít ale vy sami, nikdo vás nebude honit do práce ani kontrolovat. Ale každý vám rád pomůže. Od nás tu máte pomoc a podporu.

Budete stále v kontaktu s lidmi a budete s nimi komunikovat, učit sebe i je. Budete se stále dál vzdělávat a uplatňovat své nápady. Je to práce, jen je trochu jiná, než na kterou jste asi zvyklí ze svého zaměstnání. Tady vás nikdo nebude úkolovat, kontrolovat, ptát se vás, co jste udělali. Jen váš lídr vám pomůže. Váš úspěch a úspěch celého týmu je i jeho úspěch.

Důležité pro vás je, abyste měli nějaký svůj cíl, svoje PROČ, proč to chcete dělat, čeho chcete dosáhnout. Pak každý budete pracovat, kdy budete potřebovat a jakým budete chtít způsobem. V tom je ta svoboda a volnost.

Pak je dobré si rozmyslet, koho chcete do svého týmu jako spolupracovníky a s kým si utvoříte komunitu. Musíte si určit cílovou skupinu lidí, která se k vám hodí. Určitě nebudete na ulici každému na potkání ukazovat naše produkty a nabízet spolupráci.

Pokud si vybíráte lidi do svého týmu, vybíráte si je prakticky na celý život, protože MLM je práce dlouhodobá. Proto si nejprve určete svoji cílovou skupinu, ve které budete oslovovat lidi. Je potřeba si určit svého cílového zákazníka, který od vás bude nakupovat, ale i potenciálního spolupracovníka.
Nelekejte se výrazu oslovovat - nebudete běhat po ulici a zastavovat lidi, nemusíte obvolávat známé.

Pokud budete oslovovat lidi osobně - známé, příbuzné, kamarády, oslovíte jen malý okruh lidí. Někoho to ale bude bavit a má hodně známých, pracuje ve velkém podniku. Pokud se budete prezentovat na sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok), bude okruh lidí daleko větší. A to, i když se soustředíte jen na jednu cílovou skupinu. Nejlepší je spojit oboje dohromady.

Budete duplikovat systém
Náš marketingový systém je jednoduchý. Seznámíte se s našimi produkty a vyzkoušíte je vy i vaši známí. Jsme takoví ochránci zdraví a tak budete sbírat také reference na produkty. Naučíte postupně se všechno potřebné o pozicích, provizích, nákupech, partnerech, budování sítě. Najdete si způsob, jak nacházet nové zájemce a zákazníky a jak s nimi dále postupovat.
Nemáme jednotný systém pro získávání zájemců pro všechny své členy, jako některé firmy. Můžete si vymyslet svůj vlastní marketing, svůj systém, který budete dál předávat svým lidem. Může to být jak telefonování, tak oslovování lidí osobně, internet, Facebook, videa, živá vysílání, skupinky, fanpage a podobně. Každý, na co se cítí.

Je třeba číst knihy, vzdělávat se, sledovat různé webináře, účastnit se školení, poslouchat videa, být u živých vysílání. Tam se dozvíte o produktech i o tom, jak budovat strukturu a jak předávat získané informace dál. Je třeba se všechno učit krok za krokem, aby se z vás stal lídr a vybudovali jste si svoji síť lidí. Všechno, co se dozvíte a naučíte, předáte dál svým lidem.

Klub Global 3000 nemá veřejné webové stránky, veřejný eshop, kde je zboží a kde si můžete objednat, kde se mohou zájemci registrovat. Máme pouze stránky pro členy a také Virtuální kancelář.

Vaší cílovou skupinou mohou být:
1) Maminky na RD, s malými dětmi, které mají málo peněz, nechtějí se vrátit po RD zpět do zaměstnání, nebo už o něj přišly, chtějí mít více času na děti. Mají sice méně času, ale tato práce se dá dělat i s dětmi na kolenou. Většina našich úspěšných členek má malé děti a některé i tři.

2) Ženy, které mají odrostlé děti a nemusí se o ně již tolik starat, mají už čas samy na sebe a chtějí si konečně plnit nějaké své sny. Ženy, kterým už děti odešly z domova a ony jsou doma samy, bezradné a nemají co dělat. Mohou klidně začít dělat MLM, pomoci tak sobě, nakonec i svým dětem a pak i vnoučatům.

3) Studenti, kteří stejně sedí u počítačů a mobilů, ovládají sociální sítě a neví, jestli seženou zaměstnání odpovídající jejich vzdělání. Mohou si do té doby, než skončí školu, vybudovat svoji firmu a pak uvidí, co budou dělat dál.

4) Lidé, hlavně ženy, které se pomalu blíží k důchodu a vědí, že důchod nebude nic moc a že si pak nebudou moci dovolit spoustu věcí. A takový přivýdělek, větší než samotný důchod, je pak opravdu super. Zeptejte se mě, jak to mám já?

5) Lidé, kteří přišli o práci, museli zrušit firmu, mají zavřenou firmu a musí platit nájem, pracují z domova a mohou zvládnout k tomu i tuto práci, jsou stále na sociálních sítích a rádi komunikují s lidmi, chtěli by něco svého, kde uplatní sebe a své nápady a podobně.

6) Lidé, kteří si potřebují vyřešit nějaký zdravotní problém (klouby, hubnutí, imunitu).

Jak můžete lidi oslovovat:
Jak a kde získávat nové lidi, na to existuje spousta způsobů. Někdo nechce dávat inzeráty nebo sedět věčně na facebooku. Je přitom dost způsobů, jak získávat lidi. Musíte to vyzkoušet a najít si svůj systém, který vám bude vyhovovat.

1) Telefonické kontakty, osobní kontakty, oslovení lidí - jsou seznamy, obepisování známých a doporučených lidí, kterým ukážete naše produkty a povíte jim o tom, jak mohou získávat body, jak mohou mít slevu nebo jak si mohou vydělat. Ale můžete komunikovat i s lidmi na výletech a podobně. Prostě se někde dáte do řeči.

2) Spousta lidí okolo vás má zdravotní problémy. Ať vyzkouší naše produkty. Máme hodně dobrých zkušeností a referencí. Poraďte jim, co mohou vyzkoušet.

3) Na Facebooku, Instagramu a jiných sociálních sítích (FB je asi nejvhodnější) si vytvořit vlastní stránky - fanpage, skupinky, prodejní skupinku a sbírat kontakty, komunikovat s lidmi. Nezahlcujte je ale jenom příspěvky o našich produktech, na FB se chodí lidé hlavně bavit. Takže vtipy, soutěže, něco o vás, reference na naše produkty a podobně. A mezi tím, co u nás mohou všechno získat za body a co jim ty body přinesou. Používejte ale nejprve svůj profil, ten vám stačí.

4) Inzeráty na Facebooku, které jsou asi nejoblíbenější. Musíte si ale vytvořit zajímavý inzerát a také dobrou odpověď. Inzeráty typu Nabízím výdělek s Globalem nebo nedejbože s cukrovinkami asi moc výsledky nepřinesou. Inzerát by měl spíš řešit problémy lidí. A to mohou být problémy zdravotní nebo finanční.

5) Reklama - taška s Logem, hrníček s logem, ručník s logem, tužka s logem.

6) Vlastní, osobní prezentace našich produktů - mít u sebe nějaké produkty - vůně parfému, ústní sprej v kabelce, šaty z nějakého eshopu, pozvání kamarádů na višňovou nebo skořicovou kávu a k tomu sušenky nebo jinou pochoutku, nějaký náš nápoj, na oslavu objednáte sýrový dort a podobně. Nakoupíte naše produkty jako dárky k svátku, narozeninám, vánocům...

7) Uděláte pro známé nebo na Facebook e-book, nějaké PDF o práci a produktech, video, fotky nákupu, reels nebo příběhy.

8) Budete mít nějaký svůj blog na internetu, dotazníky, webinář na facebooku, na který se přihlásí zájemci.

Tady můžete konečně uplatnit své nápady a vyzkoušet něco nového, co jste nikdy nedělali a třeba se toho i bojíte (třeba takové video, webinář, živé vysílání, obrázky, inzeráty, obrázky v programu Canva a jiných). Inspirací najdete všude spoustu.
V našem MLM nejste svázáni nějakými předpisy, co smíte a nesmíte dělat, co máte dodržovat, kde a jak se smíte prezentovat. Nesmíte pouze porušovat Členské podmínky Klubu Global 3000. A registrovat nové členy můžete kdekoliv, nikdo nemá vytyčené nějaké území. A máme už členy na Slovensku, v Maďarsku...

Ale nemyslete si, že nebudete pracovat, že to bude zadarmo. Určitě jste četli a slyšeli, že za 1 - 2 hodiny denně nebo týdně si vyděláte balík peněz. Nevěřte tomu. Pokud budete chtít být úspěšní, budete muset hodně pracovat a hlavně dlouhodobě. Ale nebojte se, pro aktivní lidi to určitě není těžké ani složité. Pokud ale neopustíte svoji komfortní zónu, nezměníte své zvyky zaměstnance, kde čekáte na úkoly a nezačnete být sami sebou, bude to pro vás složitější.

MLM je pro dlouhodobý prospěch, velké peníze nečekejte hned. Tady si vybudujete příjem dlouhodobý, trvalý, do budoucna. A to vy právě chcete. Ne rychlé zbohatnutí, třeba jednorázové, ale stálý, pasivní příjem.

Zapomeňte hlavně na všechny firmy, pro které jste třeba již pracovali nebo pracujete. Nejsme prodejci kosmetiky ani čisticích prostředků, my máme za úkol pomáhat lidem, aby byli zdraví. Dejme si za cíl zdraví lidí okolo nás a hlavně v této době, kdy přistupujeme k ochraně zdraví a imunity ještě více než kdy předtím. A ruku v ruce s tímto cílem si můžeme všichni i dobře vydělávat. A MLM není až tak o prodeji, ale o tvorbě sítě, čili registraci dalších členů. Sami totiž nezvládnete oslovit všechny lidi, na to jeden člověk nestačí.

Vy si prostudujete materiály a budete se ptát. My vám pak ukážeme, co budete dělat dál a vy se zase budete ptát. Budete chtít vysvětlit nejasné věci, poradit s tím, co vám nepůjde. Já vás nebudu nahánět, kontrolovat, jestli něco děláte, jestli něčemu nerozumíte. Máme facebookovou skupinu, kde se můžete ptát, kde najdete všechno potřebné i inspiraci pro vaši práci, máme online porady, máme e-maily a telefony. Pokud chcete být úspěšní, musíte pracovat hlavně vy, my vám pomůžeme. Musíte se postupně stát soběstačnými, pracovat samostatně a musíte se naučit vést svůj tým. V MLM za vás nikdo pracovat nebude.

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz