Školení a semináře

Takové malé zavzpomínání....

Školení jsme kdysi dávno mívali v Praze ve staré firmě. Nevešlo se nás tam sice tolik, ale školení se pořádala častěji.
Byly doby, kdy ještě nebyl takový počet členů a na seminářích v Praze, se probíraly nové produkty, přestupy členů na vyšší pozice a ocenění. Pamatuji si dobu, před více jak deseti lety, kdy se semináře konaly skoro každý měsíc.

Taková setkání jsou opravdu důležitá. MLM je hlavně o komunikaci mezi lidmi a to jak s těmi nad vámi, tak i s vašimi lidmi. Bez komunikace to nefunguje.

Nyní je firma na nové adrese, v nových prostorách. A zúčastnit se můžete Akademie potravního doplňování s naším výrobcem produktů. A to třeba v Praze v Hotelu Occidental Praha Five, v Olomouci v hotelu Senimo, v Jihlavě, v Brně a na Slovensku v Bratislavě, v Popradu, v Žilině. Tato školení se konají celkem pravidelně, protože máme jak nové členy, tak i nové produkty.

Marketigové školení, to je další školení v Praze i jiných městech. Mimo o jsou další školení v různých městech, která pořádají někteří lídři pro své lidi.

Na školení je potřeba jezdit. Nejen, že se dozvíte všechno, co ke své práci potřebujete, ale podíváte se z blízka na produkty. A hlavní je to, že se na těchto školeních setkáte naživo se sponzory, lídry, svými i ostatními členy Klubu Global 3000. Získáte informace, rady, poznáte se osobně. a to je v MLM to nejdůležitější.

Jezděte na každé školení, na které můžete, nehledejte výmluvy. A to samé učte i svoje lidi, setkávejte se s nimi, jak to půjde. Někdy stačí i on-line setkání, pravidelné, kde si povíte o novinkách, zodpovíte si dotazy, poradíte si.

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz