Moje oblíbené produkty

Mám jich vyzkoušených spoustu. Pochopitelně je neužívám najednou, ale podle potřeby, podle ročního období...

BIOAKTIV

BIOAKTIV

BIOAKTIV - užívám každé ráno, už roky, nalačno. A já si k němu přidávám Slim 3000 coctail. Mám to místo snídaně.
BioAktiv si střídám v 5 příchutích v prášku a přidávám si Slim 3000 coctail se stejnou příchutí. Už ho mám vyzkoušený ve všech příchutích - bez příchuti, čokoláda, jahoda a vanilka. A tohle je ten úplně nový, karamelový, ten teprve přijde na řadu.
Tak třeba BioAktiv v tabletách, je praktičtější a ten si beru s sebou na dovolenou, protože už jsem na něm závislák. Ale hlavně do Egypta a podobných zemí...
Slim 3000 coctail je v příchutích jahoda, čokoláda, káva, karamel, latte a vanilka. Takže dohromady se to dá kombinovat docela dobře. Pokud chcete ale hubnout, můžete vyzkoušet kombinaci koktejlů s tobolkami PoCLAd a čajem v prášku ILLA slim 3000 tea.

VITA RUTIN

VITA RUTIN

VITA RUTIN - na cévy. Já ho užívám už léta, denně 4 tablety. A MIX, protože tam je příchuť malina i pomeranč. Je v něm 500 tablet, takže vydrží dlouho.
Vita Rutin mám s sebou i na každou dovolenou, protože ho beru denně. Zatím ve svém věku nemám nijak žilky na nohou, ani křečové žíly. I hemoroidy dávají pokoj.
Jo a ještě k tomu používám (nejen) na nohy Florien 3000 gel (ten zelený), na klouby, svaly a hlavně cévy. Tak tím si mažu i žilky na nohou, když se nějaké začnou objevovat. A prý je dobrý i na pigmentové skvrny.

PROSUN PLUS

PROSUN PLUS

PROSUN PLUS - ten nesmí chybět na sluníčko od jara do podzimu, obsahuje beta-karoten. Pak ho vystřídám vitamínem D, protože už mi zase chybí sluníčko. Před dovolenou a na ní zvýším dávky až na 8 tablet a neznám, co je to spálit se na sluníčku.
Užívám ho již roky a nemám se sluníčkem problémy jak na přímém slunci na zahradě, na lodi a ani v červenci v Egyptě. Sluníčko mi nevadí a ani se nemažu. Spíše se pak namažu až po opalování nějakým krémem na udržení opálení.

PROKLOUB

PROKLOUB

PROKLOUB - ovoce, višeň, latte a dva druhy ProKloubu MAXI. Takže máte na výběr a můžete tohle všechno ještě doplnit ProKloubem mastí i tabletami.
Já sedím u počítače, pracuji na zahradách, občas chodím na výlety a už mám věk na to užívat ProKloub.
Teď zkouším MAXI, který má sice méně kolagenu, ale obsahuje navíc kyselinu hyaluronovou a MSM (methylsulfonylmethan), nebo-li organickou sloučeninu síry, která je pomocníkem s artritidou. Jsou to účinky protizánětlivé, kvůli nimž je MSM doporučován při onemocněních kloubů. Takže v pozdějším věku je tento produkt již potřebný.

KÁVA

KÁVA

KÁVA - vitavláknina káva, super káva s vlákninou, která je v 5 druzích. Já mám nejraději free, která je bez příchuti a bez sladidla a karamel, také bez sladidla. Já si kávu nesladím.
Pro ty, co kávu sladí, je višeň a skořice. A pro ty, co nemohou kofein, je tu double free, také bez sladidla a hlavně bez kofeinu.
Do této kávy si můžete přidat mléko, šlehačku, prostě to, co a jak máte rádi a máte vlastně zdravou kávu. Já kávu mám obvykle nebo spíš vždycky s mlékem. Už bez ní nemohu být, piju ji denně. A kafe do takové té malé termosky, to je můj průvodce na každém výletě.

CELL AKTIV

CELL AKTIV

CELL AKTIV - Znáte ho? A už ho máte doma? Já ho užívám prakticky po celý rok. A hlavně v zimě, kdy na nás všude lidi prskají a rozdávají virózy. Jakmile se ochladí, tak ho mám po ruce vždycky.
Obsahuje totiž nespecifický imunomodulátor Servisin, který přispívá k celkovému posílení imunitního systému.
Tabletky mají dvě příchuti - višeň a pomeranč a obě obsahují rozpustnou vlákninu z kořene čekanky, sušenou syrovátku a další přísady. Jsou chutné a já je ráda cucám.

LIVER AKTIV

LIVER AKTIV

LIVER AKTIV - Naše říjnová novinka. Zatím ho jenom zkouším chvíli, takže uvidíme. Bude mít dokonce i jiný, nový obal.
Játra jsou jedním z našich nejdůležitějších orgánů a tak bychom o ně každý měli všichni dobře pečovat. Správná funkce jater a správně fungující trávicí soustava je pro naše tělo velice důležitá.
Ostropestřec mariánský, který já tu mám i jako čaj, je je jednou ze složek v našem novém produktu. Takže, kdo chce mít zdravá játra a tím i pohodu, vyzkoušejte ho také.

CÉČKA

CÉČKA

CÉČKA - A mám jich tu hned několik druhů - Cé Globalíci, Vita + C, Vita C + jód, Noví Globalíci. Užívám je na střídačku, ale hlavně na jaře, na podzim a přes zimu.
Noví Globalíci, ty jsou spíš pro děti, aby je měly místo sladkých bonbonů.

Zdravé přírodní CÉČKO se hodí 365 dnů v roce. Ochutnejte je taky a stanou se vaším pravidelným ranním parťákem, ať jste děti nebo dospělí. Vitamín C i jód jsou totiž důležité pro celý organizmus.

TĚSTOVINY

TĚSTOVINY

TĚSTOVINY - Nejsou to žádné produkty pro zdraví, ale zdravé jsou. Tyhle obsahují vlákninu, rutin, vitamíny a další přísady a já už jiné nejím. Jsou totiž vynikající, vaří se jen 4 - 6 minut. Prakticky je nerozvaříte. Kdo je ochutná, jiné už chtít nebude. I já jsem si je zamilovala.
Vrtule, silné nudle, penne (jsou místo nich pankáči, protože se porouchal stroj) a krátké špagety se u nás točí dokola. Jen polévkové nudle a písmenka jsem ještě nezkoušela. Těstoviny se dají použít i do salátů, ale ty já moc nemusím.
A co ještě tu mám vynikajícího? To jsou polévky, takové kyblíky s instantní polévkou, hráškovou (ta je nejlepší), čočkovou a cizrnovou. Rychlá příprava a kyblík pro celou rodinu.

PROBONES

PROBONES

PROBONES - na kosti - no v mém věku už kosti trpí a tak jsem si vzala hned velké balení. Je v něm 300 tablet. Tady vidíte na obrázku jen malé balení 180 tablet.
Chválí si ho lidé i po zlomeninách. Já jsem ještě žádnou zlomeninu neměla, takže vlastní zkušenosti nemám.
Poslali mě ale v mém věku na denzitometrii, jestli nemám osteoporózu, prý nám už to hradí pojišťovna. No a nemám, protože užívám vitamín D přes zimu, v létě sluníčko, k tomu Probones a ProKloub.

GELY FLORINEA A FLORIEN 3000

GELY FLORINEA A FLORIEN 3000

GELY FLORINEA A FLORIEN 3000 - masážní gely a každý pomáhá na něco jiného.
FLORIEN 3000, to je ten zelený, hřejivý, s kaštany, kostivalem a jalovcem. Já ho ráda používám na záda, když mě bolí po práci na zahradě. Pomáhá mi ale i na malé žilky, které se mi občas začínají objevovat na nohou. Zkusit ho můžete na pigmentové skvrny nebo stařecké skvrny na těle. Dokonce pomohl prý i na akné. Je prostě vhodný na bolesti zad, páteře a na prokrvení.
FLORINEA natural Ice gel, to je ten modrý, ten chladí a skvěle funguje na namožená záda, namožené svaly, třeba po výletě, po dlouhém stání. I já ho mám vyzkoušený na bolesti hlavy, migrénu. Stačí namazat na spánky, na čelo i na zátylek. A potvrdila to i spousta dalších lidí. Při nachlazení a kašli je dobré potírat hrudník, při rýmě kořen nosu nebo i inhalovat.
A další chvála je na něj při svědění po štípnutí hmyzem. Krční páteř, namožené rameno třeba od myši, když dlouho sedíte u PC. Ochladí vám i vyvrtnutý kotník nebo koleno. Gel prý dokonce zafungoval i na ruku opařenou při vaření.

INSTANTNÍ NÁPOJE

INSTANTNÍ NÁPOJE

INSTANTNÍ NÁPOJE - Tak třeba tyhle: ILLA tea broskev, ten miluji na pití. ILLA tea citron, ten si zase dělám teplý jako citronový čaj. Pak jsou ještě i jiné příchutě, ale u mě tyhle 2 vedou. ILLA exte j., to je velice chutný džus. ILLA slim 3000 tea, tak ten mi moc nechutná, protože je bez sladidla a proto je vhodný při hubnutí.
A pozor ILLA Fibre morning hruška, ten je vynikající, chutný a je s vlákninou, takže napomáhá dočišťovat střeva. Takže na to pozor! A proto se smí pít maximálně 2x denně 250 ml. Takže žádné velké pití na celý den.
No a pak je tu spousta dalších nápojů, úplně všechny jsem ještě nevyzkoušela.

PARFÉMY

PARFÉMY

PARFÉMY - pánské i dámské parfémy CLARIS BEAUTY, inspirované světovými vůněmi. Je to vlastní značka, kterou jinde neseženete.
Vybíráme si je prakticky sami, zvítězí vždy ten nejžádanější. Mají teď nové obaly a je k nim i unisex sprchový gel. Takže super dárek. Já jich tu mám zásobu, protože jsou žádané. U mě nejvíce "frčí" parfém číslo 10, inspirovaný ne zrovna nejlevnější vůní Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540. Voní opravdu pěkně.

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz