Jaká je vaše největší obava spojená s MLM?

Někteří lidé se pustí do MLM (multi-level marketingu) ihned, protože už s ním mají nějaké zkušenosti a zrovna tyhle produkty jim vyhovují, zajímají je, chtěli by je vyzkoušet, pomoci s nimi i ostatním.
A důležité nebo lepší je učit se od lidí, které znáte, které sledujete a máte k nim již důvěru, než se přidat a učit se od někoho, o kom moc nevím, koho neznám, nesleduji.

A pak další největší chyba, kterou můžete udělat, je to, že to budete stále odkládat na později. NĚKDY ZNAMENÁ PRAKTICKY NIKDY. Vzpomeňte si třeba na to, že potkáte známého, popovídáte si a slíbíte si, že to dokončíte jindy. A on vám řekne já ti někdy zavolám, já se někdy ozvu... Jak to většinou skončí? Přesně tímhle - někdy znamená nikdy.

Prostě se rozhodněte. Budou to změny. Bude to spousta nových věcí. Bude to učení, hledání, zkoušení...
A pokud chcete opravdu něco změnit, jít do něčeho nového, tak neváhejte. Vždyť o nic nejde, není to nic zavazujícího, nic, co se nedá změnit. A když se tedy rozhodnete se zaregistrovat, uděláte takové rozhodnutí, tak to už je ten první krok. To znamená, že přece jen chcete NĚCO ve svém životě změnit.
Máte z toho obavy, strach začít, bojíte se, že to nezvládnete, ale vezměte to jako výzvu, jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl - ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci.

Nedokonalé něco je lepší než dokonalé nic.

Bojíte se kontaktování lidí

Většinou se každý bojí, že musí kontaktovat a oslovovat lidi, jinak žádné nezíská. A to je jedna z největších překážek, jeden z důvodů, proč lidi nechtějí vstoupit do síťového marketingu.

Ale nakonec zjistíte, že kontaktovat lidi a získávat zákazníky, je celkem jednoduché.

Máte malé dítě, chodíte na pískoviště, no tak vezmete s sebou parfémy a tam je s kamarádkami vyzkoušíte, očucháte, proberete, který je nejlepší... zatímco si děti hrají.
No a máte hned nějaké zájemce, zákaznice.

Nebo sedíte na pískovišti, v parku, na hřišti a tam si nějaká maminka stěžuje, že jí máma nechce hlídat dítě, protože ji bolí záda. A tátu bolí koleno, že nedojde ani do krámu.
Tak jí řeknete, že máte super produkt, ať ho rodiče vyzkouší a ať vám pak řekne, jestli pomohl nebo nepomohl. Přidáte k tomu nějakou referenci, třeba od spolupracovníků.

Vy, co jste již starší a nechodíte na pískoviště, chodíte zase pro změnu s kamarádkami na kávu nebo máte kolegyně v práci. Určitě probíráte nemoci v rodině a problémy s dětmi. I tady máte možnost nabídnout pomoc s nějakým vhodným produktem a také si s nimi můžete vyzkoušet parfémy a kosmetiku.
Pokud chodíte s vnoučaty na pískoviště nebo na hřiště, tak pro vás také platí i to první.

Když se bavíte s lidmi, získejte o nich co nejvíce informací, co dělají, co je baví, co jejich rodina... Snažte se dozvědět o nich co nejvíce. Pak jim snáze můžete nabídnout produkty, ale i spolupráci.

A dál budete pokračovat následovně

Udělejte si plán všeho, co chcete udělat pro nějaký výsledek.
Překonejte každý den jednu překážku:

♥ natočte jedno video
♥ udělejte jeden Reels nebo Stories
♥ napište jeden hodnotný příspěvek
♥ udělejte nějaké zamyšlení
♥ napište nějaký recept
♥ vyvraťte jeden mýtus (třeba o MLM)
♥ udělejte nějaké foto s popisem

Udělejte každý den prostě jednu věc, kterou dáte dál lidem, a která vám pomůže krůček po krůčku jít dál. Protože každý ten krůček bude to, co vás povede k úspěchu.

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz