Udělejte první krok ke změně

MLM je vlastně skvělý způsob, jak ovlivnit výši svého příjmu a přitom pracovat z domova, jak využít svoje nápady a fantazii. Začnete s minimálními vstupními náklady a můžete si nejen přivydělat, ale také zajistit hlavní příjem, větší než v zaměstnání. Ale hlavně si můžete zajistit stálý příjem do budoucna.

Klub Global 3000 je vlastně takovou kombinací více firem. My totiž máme tolik různých druhů výrobků najednou pod jednou střechou. Jiné MLM firmy se zaměřují na pár druhů výrobků a Klub Global 3000 má opravdu širokou nabídku od přípravků pro zdraví, kosmetiku a parfémy a pak také cukrovinky, sladkosti a jiné pochutiny. A navíc, Klub Global 3000 je ryze česká firma, která se ale rozrůstá za hranice (Slovensko, Maďarsko, Polsko...). A je tady již přes 20 let. Takže to není žádný nováček, ale zkušené MLM.

U většiny MLM firem musíte plnit měsíční odběry zboží, abyste získali provizi, musíte platit udržovací poplatky. Pokud se chcete zaregistrovat a chcete začít pracovat, musíte si zakoupit startovací balíčky v částkách od stokorun až po několik tisíc korun. Kde je registrace zdarma, musíte ihned plnit povinné objednávky zboží, jinak vás po určité době odstraní ze systému.

U nás zaplatíte za startovací registrační balíček pouze 300 Kč (12,50 €) a případně poštovné, pokud vám balíček někdo posílá do jiného města. Je to jediný poplatek, který za celou dobu zaplatíte. V balíčku jsou katalogy, informace, projekt, vzorky nápojů na vyzkoušení a Virtuální kancelář, která je vlastně takovou celou vaší firmou.

Každý, kdo nikdy nepracoval systémem MLM, začne asi prodejem cukrovinek, které se prodávají prakticky samy. Pokud známým necháte katalogy, objednávky se jen hrnou. To ale mnoho bodů ani peněz nepřinese, to není ten správný směr MLM.

MLM je hlavně o budování sítě lidí, ať už spotřebitelů, kteří objednávají pro sebe a své známé, nebo dalších ctižádostivých a podnikavých lidí, kteří si chtějí vydělat peníze, chtějí být v něčem úspěšní, chtějí si splnit nějaký svůj sen. A také pro ty, co se chtějí učit nové věci, seberealizovat se, protože to v zaměstnání asi moc nikdo nemůže. Systém je jednoduchý, duplikovatelný a ostatní je pak na vás.

Pokud chcete změnit něco ve svém životě a víte, že budete opravdu pracovat
ZAREGISTRUJTE SE!


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz