Než se zaregistrujete

1. Zamyslete se, proč se vlastně chcete vlastně registrovat a za jakým účelem. Jestli jenom tak, že jste o nás slyšeli nebo četli na FB a nic o firmě ani o MLM (Multi-level marketingu) nevíte, neptáte se a nic si nezjišťujete, je registrace zbytečná.
A pokud se chcete zaregistrovat proto, že chcete změnit svůj postoj, svůj život, že máte nějaký cíl, chcete si něco vydělat a chcete pracovat, tak budete mít naši podporu a pomoc.

2. Chcete-li jen nakupovat cukrovinky a občas něco z ostatních obchodů pro vlastní potřebu, nečeká vás žádný rychlý postup, ani velké provize. Chcete-li prodávat jen cukrovinky, tak nečekejte výdělky. Nejsme prodejci cukrovinek. Někoho to ale baví, chce jen nabízet cukrovinky, má hodně zákazníků. Ale z toho je ale malý zisk. My jsme především MLM a ten stojí na tom, že nakupujeme pro sebe, rodinu, známé a že budujeme síť dalších takových spotřebitelů. Ta nám hlavně přinese zisk.

3. Jestliže ale chcete rozjet svůj obchod, svoji firmu a vydělat peníze, naučte se registrovat nové členy. Než s tím začnete, měli byste vědět co nejvíce o výrobcích Globalu, o systému. Musíte produkty nejprve sami vyzkoušet. Máme kvalitní produkty, které vlastně každý z nás potřebuje a navíc cukrovinky a spoustu dalšího zboží od partnerů. Čím větší je nabídka, tím více bodů se dá získat. A zdraví je lepší řešit preventivně a na to máme spoustu skvělých produktů.

4. Jakmile začnete budovat sít dalších členů, budete se muset o tyto lidi starat, pomáhat jim, zodpovídat dotazy a učit je to, co umíte a víte sami. Jak noví členové, tak i zákazníci se budou neustále vyptávat. Všechno ihned nebudete vědět a proto tu jsme pro vás a rádi vám pomůžeme.
Každý člen Klubu Global 3000 je samostatný, pracuje podle svého a nedostává žádný fixní plat. Mateřská MLM firma vám poskytne pouze zboží a komplexní servis a ostatní práce je na vás. Všichni lidé v MLM mají stejná práva, neexistují žádné vymezené hranice obchodních teritorií. Každý může oslovovat klienty a získávat lidi kdekoliv.

5. Většina z nás vstoupí do tohoto podnikání proto, že chce uspět a mít zajímavý přivýdělek nebo pořádný výdělek. Jenže jak to zařídit, aby to fungovalo.
Pokud se chcete v MLM prosadit, stát se lídrem, chcete mít velkou síť lidí, potřebujete mít dostatečné informace o tom, jak to funguje, o výrobcích.
MLM je nejsnazší způsob podnikání. Nemusíte nic vymýšlet, všechno je již vymyšlené. Vy pouze kopírujete daný zaběhlý systém. Ale to neznamená, že se systém o vás a vaše lidi postará. Je to podnikání jako každé jiné. Musí se pracovat a na to lidé rádi zapomínají a myslí si, že všechno půjde samo. Vy budete odpovídat na otázky, budete pomáhat svým lidem s prodejem, registracemi. Je potřeba se stále učit a mít všechny potřebné informace.

6. Dávejte si pozor, když vám někdo slibuje velké zisky z prodeje i velké peníze z budování sítě. Je to nesmysl. Je potřeba si prostudovat MLM plán, aby se vám nestalo, že po letech úsilí a tvoření sítě nebudete mít k tomu úměrné provize.
Máme 9 pozic a na rozdíl od jiných MLM nezačínáte každý měsíc od nuly, ale stále se vám body přičítají, rovněž tak i body vašich lidí a postupujete na vyšší pozice. Také můžete navíc pracovat na Dohodu o provedení práce, pokud nemáte ŽL a nechcete si provize vybírat ve formě slevy na zboží. Nemusíte zároveň s registrací objednávat povinné zboží ani platit každý rok udržovací poplatek, jako v jiných MLM. Nikdo vás ze systému nevyřadí, ale pokud nic neděláte, nemáte žádné provize.

A proto také lidem při registraci nebo v inzerátech nikdy nelžete, že si vydělají ihned velké peníze. To je nemožné. Důležitá je trpělivost, mít svůj cíl, chtít něco dokázat. Velice důležité je vydržet a nevzdávat se, protože ne pokaždé se daří. Důležitá je vytrvalost a proto je to jen na každém z nás, co si vybudujeme a kam se dostaneme. Provize budou, ale nejsou ihned na začátku. Je to práce jako každá jiná a také se něco musí obětovat. Ale co je hlavní, nepotřebujete žádnou investici a můžete si vytvořit vlastní velkou firmu.

7. Systém MLM je postaven hlavně na spolupráci a komunikaci ve svém týmu. Pasivní příjem si nelze vytvořit zaměstnáním nebo soukromničením, ale jen výchovou podobně schopných obchodníků. Pro mnoho lidí je těžko pochopitelné, že by měli někomu jinému pomáhat s jeho prodejem, registracemi, když se ve stejnou dobu mohou za svoji větší provizi věnovat vlastnímu klientovi.
MLM je nejpohodlnější podnikání, jaké existuje. Nemusíte vymýšlet nic nového, hledat neustále nové nápady. Všechno je již dané a zaběhlé a vy jen opakujete to samé. Všichni začínají od nuly a všichni mají stejné podmínky. Všichni musejí na vrchol vystoupat stejnou cestou. Takže je to jenom na každém z nás.
Každé podnikání, tak i MLM, je především odpovědnost za vlastní lidi. Čím více lidí ve své síti máte, tím více máte práce s těmi, kteří pracovat chtějí. Každému musíte trpělivě všechno vysvětlovat, radit mu, pomáhat mu. Ale za jednotlivé lidi nemáte zodpovědnost, za to, jestli chtějí pracovat nebo ne. To je jenom na nich. Chcete-li mít stálý příjem, musíte stále pracovat. Žádná síť nebude pracovat sama od sebe. Jsme líní, a proto každý člověk potřebuje neustále posouvat, motivovat, dostávat nové výzvy a cíle. Spousta lidí také v MLM doplatila na to, že stále začínají nové a nové MLM, přetahují do nich své lidi, kteří se pak chovají jako oni a neuspějí tak nikde.

Pokud chcete hodně vydělávat, budete muset také hodně pracovat. Pak se vaše výdělky budou zvyšovat. Ale provize vám nebudou stoupat samy, to nefunguje, budete muset pracovat neustále. A své neúspěchy nemůžete svádět na to, že máte ve své síti neaktivní lidi, kteří nic nedělají. Je to pouze váš byznys a tak je jen na vás, jak bude fungovat.

Jak využít toho, že existuje možnost být stále zdravý, vydělat si peníze, najít nové přátele, změnit svůj život, naučit se nové věci a splnit si své sny?

Stačí změnit své myšlenky v hlavě z bojím se toho, neuspěji, nebudu mít čas, to já neumím, nechci nic prodávat na chci si splnit dávný sen, chci změnit práci, chci změnit svůj život, chci dělat něco samostatného, chci se naučit něco nového

A ROVNOU SE ZAREGISTROVAT


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz