Co registrací vlastně získáte?

Pomalu každý dnes člověk řeší své zdraví, imunitu, problémy se zažíváním, s klouby, hubnutí, problémy s vlasy apod., na které hledá účinné a ne chemické přípravky.
Vy tedy můžete nejen podpořit své zdraví, ale můžete pomoci ulevit od zdravotních problémů i své rodině, známým, ale i cizím lidem. Naučíte se používat i další produkty, které každý člověk běžně v rodině používá a běžně denně potřebuje pro chod celé domácnosti. Z pohodlí domova vyřešíte klidně i dárky k různým výročím.

Vy ale čtete tyhle stránky z důvodu, ne že chcete jen nakupovat nějaké produkty, cukrovinky a sladkosti, ale proto, že chcete změnit něco ve svém životě. Tak tady je možnost naučit se podnikat a to s nulovými náklady a připraveným firemním konceptem.

Můžete ale také jen být takovým samospotřebitelem, objednávat pro sebe, pro známé cukrovinky, ostatní výrobky, získat za to slevy nebo nějaký malý přivýdělek. K tomu získáte mnoho známých jak osobně, tak i na internetu a nějakou korunu navíc. K nějakému velikému podnikání vás nikdo nenutí. Nebudete sice mít žádné úspěchy ani velké peníze, ale i to se může klidně změnit.

S chutí přivítám do svého týmu hlavně lidi, kteří už mají ten svůj sen, své PROČ, svůj cíl. Ty lidi, kteří chtějí těchto svých cílů dosáhnout a nalézt práci, která je bude bavit a bude pro ně něco víc, než jen nutné zaměstnání.

Tahle práce není úplně pro každého. Tato práce je o sebedisciplíně a je hlavně pro vytrvalé. Je pro ty, kteří se nebojí překážek a vidí v nich příležitost k dalšímu růstu. Pro ty, kteří si chtějí vybudovat vlastní firmu a mít zodpovědnost, jako každý jiný podnikatel.

Tato práce je podnikání, pokud chcete peníze. Musíte pracovat a pracovat dost a dlouhodobě, vytrvale. A výhodou pak bude volnost, peníze, připravený, hotový systém, možnost osobního rozvoje a žádné riziko. Produkty a ostatní potřebné věci za vás obstarává firma. Nenesete žádné náklady na výrobu produktů, tiskoviny, on-line kancelář, na novinky a podobně. Ani nevyplácíte své lidi, takže za ně nemáte žádnou zodpovědnost. Tu totiž má tady každý sám za sebe. Proto si i vy pak vybírejte do týmu lidi, se kterými se vám bude dobře spolupracovat.

A já chci spolupracovat jen s takovými lidmi, kteří chtějí opravdu pracovat, nehledají výmluvy a budou se rádi učit nové věci, i když je třeba právě teď vůbec neznají.

Nebojte se nezávazně zeptat na jakékoliv věci, chtějte další informace. Já si spolupracovníky do svého týmu totiž vybírám.

Pokud chcete změnit něco ve svém životě a víte, že budete opravdu pracovat
ZAREGISTRUJTE SE!


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz