Pravda o Klubu Global 3000 a MLM

Hledáte přivýdělek, pořádný výdělek, práci z domova, svobodu, volnost? Hledáte v inzerátech a najdete nějakou nabídku. A pak vám napíší, že se jedná o Klub Global 3000. A vy nevíte, jak to ve skutečnosti vlastně je. Jak a co budete doopravdy dělat.

Tak si to trošku blíže rozebereme, vysvětlíme a řekneme si po pravdě, jak to s MLM i s Klubem Global 3000 tedy opravdu je.

Co najdete v inzerátech a co z toho v našem MLM platí nebo neplatí?

1. Nemusíte nic dělat, nemusíte objednávat, bez nutnosti prodeje a nutných nákupů...
Nemusíte nic dělat. Ano nemusíte, ale pak je vaše registrace naprosto zbytečná. Pokud čekáte nějaké zhodnocení peněz, které jste dali za registraci, tak nečekejte.
Pravda je, že není povinnost dělat každý měsíc nákupy, aby vás nevyřadili ze systému. Pravda je, že když v měsíci nic neobjednáte, nic se nestane. Zůstanou vám body i vydělané a nastřádané provize. (Vy si totiž můžete provize střádat a vybrat si je pak najednou.)
Ale pravda také je, že když nemáte v měsíci vlastní body a máte síť lidí, nedostanete žádnou provizi ani meziprovizi. A co když pak máte dokonce nárok na odměny za globalovské nákupy ze své sítě? Nedostanete prostě nic, vůbec nic.
Ale pro ty, co se registrují s tím, že chtějí peníze, že chtějí nějaký úspěch, že chtějí přivýdělek, ti by měli na tohle zapomenout. Abyste získali provizi, musíte mít vlastní body. Není jich moc, jeden až tři vlastní body podle pozice.
Nemusíte prodávat, stačí být samospotřebitelem, nakupovat si pro sebe a rodinu se slevou. Ale pokud potřebujete vlastní body, potřebujete udělat nákup. Musíte nakoupit nějaké zboží. Takhle je to v každém MLM. A prodávat nakonec stejně budete, protože se nejprve určitě vrhnete na cukrovinky. A pak také budete prodávat, protože i jiní lidé budou chtít vyzkoušet a budou potřebovat pro své zdraví tyto produkty.
Pokud se ale zaregistrujete pro to, abyste vydělávali peníze, ať už je to nějaký malý přivýdělek nebo opravdu takový výdělek, že bude vaším hlavním příjmem, tak tohle pro vás opravdu NEPLATÍ. Vy totiž budete objednávat, prodávat a pomáhat lidem i registrovat lidi do své sítě. Prodávat prostě budete určitě, protože dáte vědět lidem o našich produktech a oni je po vás budou chtít.
Stačí mít klidně jen vlastní body za vlastní nákupy. Ale pokud chcete vydělávat, je potřeba budovat síť, získávat nové lidi, učit je.

2. Stačí 1 - 2 hodiny práce denně...
Ano, stačí, pokud rozdáte katalogy cukrovinek a budete sbírat objednávky. Budete dávat nějaké inzeráty, příspěvky na sociální sítě, občas někoho oslovíte. Je potřeba vědět, že prodejem cukrovinek si nevyděláte. Když budete roznášet desítky kilogramů cukrovinek každý měsíc, tak si časem trochu přivyděláte.
Pokud budete chtít vydělávat, budovat síť, tak vám rozhodně 2 hodiny denně stačit nebudou. Hlavně ne ze začátku, protože tady je nejdůležitější mít dost informací a věnovat se tvorbě sítě. Vy si musíte vytvořit pevný základ sítě, aby vám fungovala dlouhodobě. A proto musíte hledat informace, vzdělávat se, oslovovat lidi, plánovat si práci, nezůstávat jen u cukrovinek, učit svoje lidi, umět všem odpovědět, vysvětlit, znát zhruba všechny produkty, systém, najít si svoji cílovou skupinu, dávat lidem vědět o těchto produktech. A na to vám opravdu 2 hodiny denně nestačí.
Ty dvě hodiny vám stačí, pokud budete chtít postupovat pomalu, nemáte tolik času a budete v nich dělat pouze naplánovanou a potřebnou práci.

3. Výplata na účet, spolupráce na dohodu, bez nutnosti Živnostenského listu...
Je to tak, máme tři možnosti výplaty provizí. Pokud máte ŽL, dostáváte provizi nad 400 Kč každý měsíc na váš účet. Další možností, která je nejlepší v začátcích, je využití provize jako slevy na globalovské produkty. Budete je mít třeba za polovic. A zase, pokud budete prodávat jen cukrovinky, tohle pro vás neplatí.
A když si nastřádáte provizi vyšší než 5000 Kč, můžete si ji vybrat na Dohodu o provedení práce. Chcete-li této částky dosáhnout prodejem cukrovinek, připravte se na dobu několika let nebo na hodně veliký prodej. Počítejte totiž s tím, že za cukrovinky máte jenom body, žádný zisk - nakupují a prodávají se za stejnou cenu. Kdežto globalovské produkty mají cenu členskou, cenu doporučenou pro zákazníka a body. Tady můžete použít slevu.
Provize si můžete střádat, jak dlouho potřebujete. Vidíte je stále ve své Virtuální kanceláři.

4. Lehká práce z domu, převážně administrativní práce, komunikace s lidmi, práce s textem...
Komunikace s lidmi, to je na tom jediné pravdivé. Ano, budete komunikovat s lidmi, se zákazníky, s potencionálními novými členy, s lidmi ze své sítě, se sponzory, s lídry, kteří jsou nad vámi.
A práce to zrovna lehká není, pokud si chcete vybudovat síť lidí a mít příjmy. Hlavně v začátcích. Pokud vám stačí jako přivýdělek každý měsíc jen 200 nebo 500 Kč, tak se to dá považovat za lehčí práci. Někdo je spokojený a stačí mu roky pouze ta pětistovka, třeba na telefon nebo na kávičky s kamarádkami. Pokud chcete mít vyšší a vyšší provize a proto do MLM vstupujete, tak je hlavně potřeba vytrvalost, je to práce dlouhodobá a ne jednoduchá. A zasáhne vám do vašeho pohodlí.
Práce administrativní bude pak spočívat v tom, že budete registrovat nové lidi, posílat jim registrační balíčky. Posílat lidem informace, řešit s nimi jejich problémy, pomáhat jim, radit jim, učit je.
A s tím je spojená i práce s textem. Budete vytvářet informace pro vaše členy, budete dávat příspěvky na FB, Instagram, do nějaké vaší skupiny, na nějakou vaši facebookovou stránku. Budete tvořit videa, Reels a podobně...

5. Spolupráce s eshopy, správa eshopů...
Máme několik partnerských eshopů, kde se dá objednávat další zboží. Nejdůležitější pro nás jsou hlavně cukrovinky. Prodávají se snadno, lidé rádi mlsají. (A tady vidíte, že tu je zase ten prodej...). Vy svým lidem vysvětlujete, jak se do těchto eshopů registrovat, jak fungují. Kromě cukrovinek, lze v eshopech i v globalovském, dělat takzvané sdružené objednávky pro více členů najednou.
Spravovat rozhodně nikdo žádný eshop nebude. Každý eshop má svého majitele. Spolupracovat s nimi budete tím, že tam vy i vaši lidé budete objednávat zboží a tím získávat další body.

6. Práce vhodná pro všechny...
To se všude píše, že síťový marketing (MLM) je vhodný pro všechny. Vhodný ano, ale jen hodně malé procento lidí dosáhne nějakého úspěchu a většího výdělku.
A proč? Protože ten, kdo chce dělat MLM a být v něm úspěšný, musí být hodně pracovitý, vytrvalý, musí jít za svým cílem, musí se učit hodně nových věcí, musí překročit svůj vlastní stín nebo-li vykročit ze své komfortní zóny. Změní se mu totiž hodně věcí a bude dělat to, co třeba nikdy nedělal. A proto to není pro všechny, ale jenom pro ty, co chtějí a jdou si za svým cílem, vědí, proč tuhle práci chtějí dělat. Pro ty, co vytrvají, naučí se překonávat překážky a neskončí hned po prvním neúspěchu.

7. Vyřizování objednávek, registrací, balení balíčků...
Ano, objednávat nějaké produkty byste měli, jak jsme si tu už řekli. Pokud chcete pracovat, uspět, mít provize, potřebujete mít také vlastní nákupy, jako v každém MLM. A hlavně to také musíte učit i své lidi ve své síti. A pokud chcete budovat síť, měli byste registrovat nové členy a učit je, aby i oni registrovali další nové členy a tvořili si svoji vlastní síť. A balit balíčky budete, pokud budete posílat nějaké produkty lidem odjinud a pokud budete posílat novým členům balíčky registrační.

8. Hledám zaměstnance, práce z domova...
Pozor! Nejsme zaměstnanci ani zástupci firmy. V MLM je každý samostatným subjektem a má zodpovědnost jen sám za sebe. Můžete být podnikatelem se Živnostenským listem a vydělávat si velké peníze. Můžete být ale i jenom takovým samospotřebitelem, který objednává produkty pro sebe, rodinu, kamarády. Pak si provize můžete vybírat formou slev na globalovské produkty (tady také pozor, ne u partnerských obchodů). Nebo si můžete provize střádat a vybrat pak na Dohodu o provedení práce. Ale to bude od ledna 2024 komplikovanější. Takže každý tady pracuje sám za sebe a sám si zvolí, jakým způsobem.

9. Hledám brigádníky, na DPP...
Než začnete, uvědomte si, že tohle je síťový marketing - MLM, to NENÍ brigáda. Nečekejte peníze hned každý měsíc a už ne hned na nějakou dohodu. Pracujeme formou Multi-level marketingu a MLM je systém dlouhodobý, pokud chcete vydělávat. A ze začátku to není vůbec jednoduchá práce, pokud chcete tvořit sítě. Nejprve si můžete vybírat provize jako slevy na globalovské produkty. Můžete si ale peníze střádat a když budete mít více jak 5000 Kč, je možná DPP (Dohoda o provedení práce). Pokud máte živnostenský list, peníze dostáváte nad 400 Kč každý měsíc. A než si vyberete peníze na Dohodu, může to trvat někomu hodně dlouho. Určitě to nebude hned.

10. Vaší náplní práce bude poradenství, vyřizování registrací.
Ano, je to tak. Naučíte se spoustu věcí, o firmě, o produktech, o tom, jak pracovat. Budete radit zákazníkům, lidem okolo sebe a pomáhat jim s výběrem vhodných produktů. Budete radit a pomáhat svým lidem v týmu, aby byli úspěšní.
A vyřizovat registrace, to je to nejjednodušší. Zaregistrujete on-line nového člena, pošlete mu registrační balíček. Dáte mu informace, naučíte ho všechny potřebné věci. Předtím ale toho nového člena musíte získat. A měl by to být člověk, který chce být také úspěšný, který chce pracovat, učit se nové věci. A získat takového člověka, to není vůbec lehké, to mi věřte.

Síťový marketing je komplexní podnikání

Prostě je to tak, síťový marketing je podnikání a není nakonec tak jednoduchý - hlavně pro ty, co chtějí opravdu uspět a mít dlouhodobě pasivní příjem.
Je to velice komplexní podnikání a pro lidi, kteří chodili léta do zaměstnání, tady nastane najednou velká změna. V zaměstnání se věnovali třeba jen jedné činnosti a tady najednou musíte umět spoustu věcí. Tady najednou zjistíte, že toho hodně neumíte a že je toho potřeba se hodně doučit. A to někteří lidé prostě neunesou.

V síťovém marketingu jste v jedné osobě psycholog, školitel, prodejce, musíte znát finance, daně, marketing. Musíte umět vést lidi, znát sociální sítě i další techniku, která k nim patří, musíte umět dělat fotky, videa, psát texty, znát všechno o firmě a stále se dál vzdělávat. A to vůbec není jednoduché, ale všechno se dá naučit.

Jak to, že to někomu jde, daří se mu a někomu ne? Vždyť všichni začínáte od nuly, máte všichni stejné produkty, stejný marketing, stejné ceny pro všechny, stejné podmínky i stejný trh. Jak to, že tedy někdo je úspěšný a jiný ne? Ten, kterému to jde, se musí hodně učit, musí první roky opravdu hodně pracovat, než vybuduje funkční síť. Pak bude úspěšný a práce ho bude bavit.

Podmínky jsou v síťovém marketingu pro všechny stejné, ale lidi ne. Proto je někdo úspěšnější, zdokonaluje se rychleji. Jiný se musí více učit nové věci, aby uspěl.
A pokud se nebudete vymlouvat - já na to nejsem, mně to nejde, já takové věci neumím, naši mě k tomu nevedli a podobně a přiznáte si, že na tom musíte pracovat a třeba hodně pracovat, tak úspěšní také budete.

Takhle nějak vypadá skutečnost v každém multilevelu. Proto si dobře rozmyslete, jestli do toho půjdete, jestli máte nějaký důvod, cíl a jestli opravdu vytrváte. Ne každému se to povede. Proto se nebojte žádat o pomoc, o rady těch zkušenějších.

Pokud si někdo chce vybudovat stabilní finanční zázemí, musí se zbavit strachu ze závislosti na druhých a musí začít dělat sám pro sebe. Neexistuje žádný návod na rychlé zbohatnutí. Pokud nevyhrajete v loterii nebo nezdědíte velký majetek, je to pouze cesta krok za krokem, která nebude jednoduchá. Ale uvidíte, že vás určitě bude bavit. A my vám v tom pomůžeme. Musíte ale každý sám chtít.

Pokud chcete změnit něco ve svém životě a víte, že budete opravdu pracovat
ZAREGISTRUJTE SE!


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz