Registrace do Klubu Global 3000

Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rakousko

Uvažujete už tedy stát se členem Klubu Global 3000? Před vstupem do MLM byste si měli ujasnit pár věcí.

► Měli byste se v prvé řadě rozhodnout, že opravdu chcete pracovat a proč vlastně chcete začít, jaký máte motiv. Je potřeba mít chuť do práce, jasný cíl a přesvědčení. Tuto práci je potřeba dělat srdcem a věřit jí.

► Je to práce dlouhodobá, pravidelná a docela tvrdá, protože budete neustále v kontaktu s lidmi. Také vás občas někdo odmítne. Někdy na vás budou lidé nepříjemní a nepochopí vás. Někdy vás nepochopí ani rodina a známí. Ale vytrvalost se vám vyplatí.

► Je potřeba se také stále učit, číst knihy, vzdělávat se dál, zdokonalovat. Znát produkty, vyzkoušet je, ochutnat je.

► Nečekejte, že přijde rychlé zbohatnutí bez práce, jak vám někdo někde sliboval. A hlavně ne prodejem cukrovinek. Nesmíte očekávat velké výdělky hned, je to dlouhodobá práce a je nutné pracovat vytrvale. Pokud pracujete, postupně to narůstá.

► Počítejte také s tím, že budete v neustálém kontaktu s lidmi, budete jim pomáhat, radit, vysvětlovat. Musíte tedy všechno znát, stále se učit.

► Je to tvrdá práce, kterou je potřeba dělat pravidelně, nebát se odmítnutí a umět všechno lidem vysvětlit. Bude nutno skončit se svým pohodlím, překonat lenost, a připravit se na to, čelit stále novým výzvám. Nabízí se vám možnost uplatnit svoji fantazii, své nápady.

► Tato práce by vás měla bavit, měli byste ji mít jako koníčka a jako životní cíl. Dělat ji prostě srdcem. Pak to bude fungovat.

► Pokud chcete hodně vydělávat, je potřeba se zaměřit na budování týmu, sítě. Nutné pro vás je pochopit, že MLM není žádné letadlo, pyramida a podobně a umět to lidem vysvětlit.

► Důležité je nevzdat to a vytrvat i přes nějaké pády a neúspěchy.

► MLM není pro toho, kdo se bojí komunikace s lidmi, kdo nedokáže oslovit cizího člověka a kdo si sám nevěří. Úspěch zde přichází postupně a lze jej dosáhnout jen tehdy, když jsme trpěliví nebo se stále vzděláváme.

Než se rozhodnete k registraci, přečtěte si také těchto několik důležitých bodů.

Jak využít toho, že existuje možnost být stále zdravý, vydělat si peníze, najít nové přátele, změnit svůj život, naučit se nové věci a splnit si své sny?

Stačí změnit své myšlenky v hlavě z bojím se toho, neuspěji, nebudu mít čas, to já neumím, nechci nic prodávat na chci si splnit dávný sen, chci změnit práci, chci změnit svůj život, chci dělat něco samostatného, chci se naučit něco nového

A ROVNOU SE ZAREGISTROVAT


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz