Spolupráce s Klubem Global 3000

Začala bych podnikat, ale...

MLM je podnikání, je to tak. Můžete být jen samospotřebitel, nakupovat pro sebe, rodinu, kamarády, známé se slevami, pomáhat rodině a známým se zdravím. To je v pořádku, nejste podnikatel, využíváte jen slevy. Něco málo si přivyděláte. To je ale všechno. Pokud ale chcete úspěch, peníze, svoji síť lidiček, tak už je to podnikání. Ale nemusíte hned mít Živnostenský list, do začátku to není nutné.

Máte ale obavy, strach se pustit do něčeho nového, natož do podnikání. Je to pro vás krok do neznáma. Možná chodíte do zaměstnání nebo jste na rodičovské dovolené, je vám 45+, jste před důchodem nebo už v důchodu. Je jasné, že než se pustíte do nějaké jiné činnosti, do podnikání, budete mít strach a obavy. Ale tady je důležité mít dostatek informací, co vás čeká a co musíte udělat.

Určitě si hned říkáte:
1) Nerozumím tomu, jak to funguje, co vlastně budu dělat, co budu potřebovat.
2) Nevím, jestli mohu podnikat na rodičovské dovolené.
3) Nevím, jestli je to pro mě vhodné, když jsem před důchodem nebo už v důchodu.
4) Nemám peníze do začátku, podnikání něco stojí, nemám živnostenský list.
5) Bojím se, že se nenaučím všechno o produktech, o firmě.
6) Začnu až po Vánocích, na jaře, až budou děti větší, po dovolený, až skončím v práci.
7) Bojím se, že se budu snažit a zbytečně, že úspěch mít nebudu.
8) Myslím, že produkty nikdo v mém okolí kupovat nebude, nevím, jak to budu prodávat.
9) Nechci nic prodávat, představa, že budu někomu něco nabízet, je hrozná.
10) Všichni mi budou říkat, ať neblbnu a do ničeho takového nelezu. Že jen prodělám.
11) Bojím se, že opustím zaměstnání a půjdu do nejistého a nakonec to nevyjde.
12) Nikdy jsem nechtěla dělat nějaký síťový marketing, nějaké MLM.
13) Já bych do toho šla, ale nechci otravovat rodinu a své přátele.

Odpovědi na všechny tyto otázky HLEDEJTE TADY...

Není to tak zlé...

Ano, pokud chcete úspěch, není to procházka růžovou zahradou, je to práce. Budete muset makat, učit se nové věci, překročit svoji komfortní zónu klidu. Přijdou překážky, někdy se nebude dařit, budete muset být trpěliví, vytrvalí, hned neházet flintu do žita, nevzdávat se.
A hlavně budete zodpovědni sami za sebe, bude to cesta osobního rozvoje, nebude to jako v práci, nebudete moci na nikoho nic svádět. Každý má nějaké své důvody, proč by měl začít. A ty vaše sny by měly být důležitější než výmluvy, proč to nejde.

Není to tak zlé, když budete mít cíl a budete opravdu pracovat, po krůčcích, ale pracovat. Protože pak přijde:

SVOBODA - můžete si organizovat svůj čas, práci, volno. Pracovat, kdy budete mít energii, inspiraci.

JSTE PÁNEM SVÉHO ČASU - za svůj čas věnovaný práci dostáváte peníze. A ten čas dáváte do svého podnikání, do své práce. Můžete si dovolit odjet na výlet, věnovat se dětem, koníčkům. Nemusíte prosit o dovolenou a nebo vám ji nařídí na nějaký termín.

JSTE SAMI SOBĚ ŠÉFEM - nikdo vás neúkoluje, nikdo vás nekontroluje. Nikomu se nezodpovídáte za svoji práci, jenom sama sobě. Což je pro někoho velice těžké, když nedostává úkoly. Ale i tohle umíme vyřešit.

DĚLÁTE TO, CO VÁM DÁVÁ SMYSL - děláte práci tak, jak si ji nastavíte, aby vás bavila, dávala vám smysl, protože pomáháte lidem. A můžete se seberealizovat, být kreativní, ukázat, co je ve vás.

MÁTE PENÍZE - podnikání není jenom o o tom, pomáhat lidem, příjemné jsou i peníze. A za ty peníze si pak můžete splnit to, po čem toužíte. A pak budete svoji práci rozvíjet ještě více a pomáhat k tomu i ostatním svým lidem.

Měli byste mít své PROČ

Jaké je vaše PROČ? Proč byste do toho šli?

Jste doma na mateřské a už se vám zalíbila ta volnost, vstávat, kdy chcete, jít ven s dětmi, kdy chcete, jezdit s nimi na výlety. Ale k tomu potřebujete peníze a zpátky do zaměstnání se vám už nechce. A peníze jinde neseženete než v klasickém zaměstnání.

Tak zkuste něco jiného, dokud jste s dětmi doma, a zachovejte si všechno to, co máte a děláte na rodičovské dovolené. Prostě mít dál čas na děti, pracovat třeba jen 4 hodiny denně a podle potřeby a možností a mít i peníze. A navíc budete dělat a učit se to, co vás bude bavit, budete moci pracovat odkudkoliv, třeba z delší dovolené. Budete se seberealizovat a zažívat něco nového.

Nebude to asi hned a proto, dokud jste ještě doma, tak začněte. Jestli nechcete být po skončení rodičovské dovolené zase jen zaměstnanec, ale setkávat se s podobnými lidmi, cestovat, udělat si volno, kdy potřebujete, tak se do toho pusťte.

A pro ty starší, co nechtějí být jednou (nebo možná už brzy) závislí na státním důchodu, mají už odrostlé děti, čas pro sebe, tak pro ty je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, co je v důchodu čeká a jak ho budou chtít trávit. Jestli hlídáním vnoučat a televizí nebo tím, že se budou stále rozvíjet, učit se další nové věci, potkat nové kamarády a mít peníze navíc. A pokud vás tato práce bude bavit, tak není co řešit.

Nebo máte dokonce nějaký tajný sen nebo i velký veřejný sen, co byste si chtěli splnit? Tak to zkuste se k němu přiblížit nebo ho dokonce dosáhnout, splnit si ho.

Jak máte na té cestě vydržet? Čím se řídit, abyste to nevzdali? Není to tak SLOŽITÉ.

Pokud chcete změnit něco ve svém životě a víte, že budete opravdu pracovat
ZAREGISTRUJTE SE!


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz