Klub Global 3000 a jeho výhody

  
Klub Global 3000 je firma, která pracuje systémem MLM (multi-level marketing, sítový marketing) a je tu na trhu již od roku 1999. Nejprve to byly filtry na vodu a později se k nim přidaly i doplňky stravy. A dnes už máme také parfémy a kosmetiku vlastních značek. Sídlo firmy je v Praze. Ale naši členové jsou nejen v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, ale už i v Polsku, Rakousku...
  
Členem Klubu Global 3000 se stanete zakoupením registračního balíčku. Ten máme proto, že do začátku potřebujete mít něco v ruce. Balíček obsahuje katalog Globalu, katalog cukrovinek, vzorky nápojů, koktejlů, brožuru Projekt Klubu Global 3000, informace, PIN nebo-li členské číslo a on-lin Virtuální kancelář, která bude vaším pracovním nástrojem. Tohle všechno získáte za jednorázový poplatek 300 Kč + poštovné. Žádné jiné poplatky již neplatíte.
  
Na základě PINu, tedy registračního čísla, máte možnost nakupovat ve všech partnerských eshopech a hlavně v obchodu Globalu. Zde získáte za nákupy i nejvíce bodů. A nejen to, pokud někomu prodáte nějaký produkt, máte ihned přímý zisk. A to proto, že produkty mají cenu členskou a doporučenou pro zákazníka. Ale pozor, za cukrovinky jsou jen body, cena je stejná nákupní i prodejní.
  
Za nákupy produktů Globalu i produktů z ostatních partnerských eshopů získáváte body. Tyto body se vám stále přičítají a stejně tak se vám přičítají i všechny body lidí z vaší sítě. Provizi máte každý měsíc za vlastní nákupy. Pak máte meziprovizi z nákupů lidí z vaší sítě. A další peníze můžete získat jako odměny, Mini rentu, Rentu za práci lidí ve vaší síti.
  
Máme svůj MLM systém propracovaný tak, že máme 9 pozic. Každý začíná na 1. pozici prakticky od začátku. Na každé pozici je daná částka za 1 vlastní bod. Z těchto částek na jednotlivých pozicích se pak také počítá meziprovize z jednotlivých větví.
Pro postup na každou další pozici je potřeba určitý počet bodů, které člen získá sám a k tomu se mu připočítávají všechny body celé jeho sítě, kterou si vytvoří.
  
Tyto body se stále, každý měsíc, přičítají a když dosáhnete daný počet bodů, postupujete následující měsíc na další, vyšší pozici. K získání provize a meziprovize je potřeba každý měsíc mít vlastní body (body za vlastní nákupy). Není jich moc, podle pozice jsou to 1 až 3 body.
  
Je vynikající, že každý měsíc nezačínáte od nuly a nemusíte dosáhnout určité procento obratu. Body stále zůstávají, jen se přičítají každý měsíc body z celé vaší sítě.
  
Takže každý člen má provizi za vlastní body (za vlastní nákupy), meziprovizi z lidí, které má pod sebou ve své síti. A navíc k tomu může každý měsíc získávat odměny ze sítě za nákupy globalovských produktů, Mini rentu, Rentu a další.
  
Žádná z vašich větví vás nemůže předběhnout, pouze dohnat. V tuhle chvíli z ní nemáte meziprovizi, ale odměny. A její body se vám stále přičítají.
  
Klub Global 3000 nemá veřejný eshop, kde je zboží a kde si můžete objednat, kde se mohou zájemci registrovat, jako to mají jiné MLM firmy. Máme pouze stránky pro členy a také Virtuální kancelář, kde mají po ruce vše potřebné a najdou zde i partnerské firmy. Obchod Globalu je pouze pro členy a je do něj přístup z Virtuální kanceláře.
Registrovat vás mohou pouze jednotliví členové, nelze se zaregistrovat přímo ve firmě nebo pod firmu.
  
Zboží objednáváte na každém eshopu zvlášť. Všechny partnerské eshopy najdete ve Virtuální kanceláři. Je zde i obchod Globalu. Na něm i na ostatních eshopech, kromě cukrovinek, se dají dělat sdružené objednávky. To znamená, že do jednoho balíčku můžete objednat zboží pro více členů najednou.
  
Výplatu provizí můžete řešit následujícími 3 variantami. 1. Můžete si vybrat provizi jako slevu na globalovské produkty, takže zaplatíte méně za vaši další objednávku. Provize si můžete ale i nastřádat. 2. Pak si je klidně vyberete na Dohodu o provedení práce. Ale musí být ve výši minimálně 5000 Kč. 3. Pokud máte živnostenský list, dostáváte provizi nad 400 Kč každý měsíc na svůj účet.
Dohoda o provedení práce (DPP) ale teď bude komplikovanější, proto doporučuji za měřit se hlavně na globalovské produkty a menší provize si vybírat jako slevu na další nákup. A pokud máte provize větší, zřídit si Živnostenský list a stát se opravdu podnikatelem s neomezenou možností provizí.
  
A varování pro ty, kteří chtějí jen prodávat cukrovinky a nekupují globalovské produkty. Pokud nemáte Živnostenský list, tak vy si získanou provizi jako slevu vybrat nikde nemůžete. Provize si tak musíte dlouho střádat a nad 5000 Kč vybrat pouze na Dohodu (DPP).
  
Jestliže chcete rozjet svůj obchod, svoji firmu a vydělávat peníze, naučte se registrovat lidi a budovat si svoji síť. Prodejem cukrovinek a nákupem produktů z ostatních eshopů vás nečeká žádný rychlý postup a růst. Než začnete budovat svoji síť, měli byste vědět co nejvíc o Klubu Global 3000 a produktech a hlavně je sami vyzkoušet.
  
A jak tady vidíte, není to podvod ani letadlo, ani žádná pyramida, protože fungujeme již od roku 1999. Naopak, stále se rozšiřujeme a vylepšujeme, přibývají nové výrobky, ale i šikovní lidé. Když někdo říká, že je to letadlo, pyramida, nic moc o tomhle způsobu práce neví. Když někdo říká, že to nefunguje, dělá něco špatně nebo nedělá vůbec nic. V tom je ten problém. Pokud chcete být úspěšní, musíte pracovat.

Klub Global 3000 má více jak 100 produktů pro zdraví a stále přibývají nové. Ale nejen to, máme i svoji vlastní značku parfémů Claris Beauty. Jsou to dámské a pánské parfémy inspirované světovými vůněmi a vybíráme si je sami.
Pak je tu také vlastní kosmetika Florinea, vhodná i pro citlivou pleť, sprchové gely, prášek na praní. Kosmetika je za dobré ceny, je kvalitní a dostupná snad pro všechny.
A co se týče zdravých potravin, tak jsou tu těstoviny, káva, polévky s vlákninou.

A ty naše partnerské eshopy, třeba české cukrovinky, to je super přídavek pro vás i pro zákazníky. Máme ale i další eshopy, s jiným zbožím, které každá rodina uvítá.

Chcete si prohlédnout KATALOGY, abyste věděli, jaké produkty tu pro zdraví máme?

A vaše další otázka asi bude: CO A JAK BUDU DĚLAT A CO ZA TO? Odpovědi najdete v BLOGU.

Pokud chcete změnit něco ve svém životě a víte, že budete opravdu pracovat
ZAREGISTRUJTE SE!


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz