Výhody spolupráce

Pracuji z domova

protože práce z domova je dnes už realitou. Každý má internet a většina chytrý telefon, tablet, notebook. Práci doma si mohu rozvrhnout podle toho, jak potřebuji. Když je venku hezky a chci jet na výlet, práci si udělám jindy, v jinou dobu.

Minimální náklady

mám na svoji práci, na své podnikání. Všechno podstatné dělá za mě firma. A firma platí mě i moje lidi. Takže nemám za nikoho žádnou zodpovědnost, jenom za sebe. Firma mi zajistí katalogy, produkty, informace, počítá za mě provize.

Způsob práce

nemusím vůbec vymýšlet, ten je prakticky už daný. Já ho jenom vylepšuji, protože se učím nové věci. Stačí mi mobil, tablet, notebook nebo počítač. Tohle máme doma snad všichni. A peníze věnuji spíše do vzdělávání, kurzů, knih. Ale tahle část je na každém z nás, jak daleko chce dojít.

Kdekoliv jsem

tak mohu pracovat. Na dovolené, na cestách, na zahradě, u vody. Mám na to chytrý mobil s daty nebo tablet. A když je potřeba, vezmu si s sebou i notebook. Nejraději pracuji venku v přírodě. Vezmu si s sebou třeba obaly produktů a fotím si je, natáčím videa. I tohle je moje práce.

Když mám problémy

mohu pracovat v jinou dobu. Prostě si přizpůsobím čas. Když jsem nemocná nebo mi není dobře, mohu pracovat klidně i z postele nebo práci odložím. Do postele mám chytrý telefon nebo tablet.

Doživotně

mám členství a všechny výhody s ním spojené. Nikdo mi ho nezruší (pokud neporuším obchodní podmínky). A když nebudu chvíli nic dělat, nic se nestane. Body mi zůstanou a budou stoupat díky mému týmu. Nastřádané provize mi také zůstanou. Nejsou totiž žádné povinné objednávky. Ale když nebudu nic dělat, nebudu mít vlastní body, tak přijdu o meziprovize ze sítě.

Nezačínám od nuly

protože tady máme načítací systém bodů vlastních i týmu. Neobhajuji každý měsíc pozici od nuly. Body vlastní i týmové se mi stále přičítají a i v době, kdy nic nedělám třeba z důvodu nemoci. A tak stále stoupám na vyšší pozici i díky svému týmu.

Vydělané peníze

nebo-li provize mi nikdo nevezme. Mohu si je střádat a mám je na svém virtuálním kontu. Vybrat si je mohu kdykoliv. Zůstávají mi stále, i když nic nedělám, nepropadnou firmě, jako někde jinde.

Možnosti spolupráce

ze kterých si mohu vybrat. Když mám Živnostenský list, je to jednoduché, provize dostávám na účet. Ze začátku je ale pro mě nejlepší si vybírat provize jako slevu na zboží. A když si peníze nahromadím, mohu si je vybrat na DPP (Dohodu o provedení práce).

Produkty

jsou za přijatelnou cenu, takže si je může dovolit koupit velká většina lidí. Firma je česká a podle toho jsou i ceny. Koupí produktů podporuji české výrobky. Proti nákupu v lékárně tady mám i doporučení, zkušenosti, reference. Zajímavé je i složení produktů s českými patenty. Upevňuji si zdraví a nemusím chodit do lékárny.

Samospotřebitel

kterým mohu být, když nechci budovat tým lidí. Prostě nakupuji pro sebe, svoji rodinu, známé a kamarády a mám produkty s dvojnásobnou slevou. Zároveň postupuji vyšší pozice a mám tak ceny ještě výhodnější. A kdo se do toho chce pustit naplno, může se rozhodnout kdykoliv.

Peníze

mám, protože pracuji a učím se nové věci. Nejenom, že pomáhám ostatním lidem udržet si zdraví nebo řešit finanční problémy. Příjemné jsou i peníze. Mohu si dovolit to, co bych si jinak nesplnila ani nekoupila.

Okolo sebe

mám všechny lidi i své spolupracovníky díky tomu, že se můžeme potkávat on-line. Nemusím nikam dojíždět a přece se s lidmi mohu vidět.

Nemám šéfa

a samostatnost je pro mě samozřejmostí. Nikdo mi nedává úkoly ani mě nekontroluje. Zodpovídám si za svoji práci a svoje výsledky sama. A mohu bez obav uplatnit svoji kreativitu, své nápady a to, co jsem se naučila.

Nejsem na to sama

a nebojte se, ani vy nebudete sami. Pracujeme v týmu, pomáháme si, radíme si. Každý to zvládne, když bude chtít pomoc od ostatních. Prostě, když něco neví, tak se zeptá a požádá o pomoc.

Proč se registrovat právě u nás?

S námi získáte nejen podporu, ale také vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině vás mohou motivovat. Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nebojte se. O podvod se v žádném případě nejedná. Jen někdy v inzerátech nabízejí trochu zkreslené věci.

MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, může si vydělat docela velké peníze.
My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat.
Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíšete, dáte dotaz na Facebook a my se vám snažíme vše vysvětlit, poradit, pomoci.

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, bude tu pro vás blog, kde se budeme snažit dát informace a reference o výrobcích, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Rádi tam přidáme i vaše zkušenosti.

Všechny další informace, novinky a co se děje v Globalu pak najdete v naší facebookové skupince. Jsou zde i ke stažení soubory, které vám lépe pomohou vše pochopit. Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte počítat s tím, že je potřeba pracovat. Pokud vám někdo slibuje, že si vyděláte bez práce, tak vám lže.

Pokud chcete změnit něco ve svém životě a víte, že budete opravdu pracovat
ZAREGISTRUJTE SE!


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz