Proč se registrovat právě s námi?

S námi získáte nejen podporu, ale také vám vše vysvětlíme, se vším pomůžeme a další lidé v naší skupině vás mohou motivovat.
Pokud jste někde narazili na jakýkoliv inzerát a získali jste z něj dojem, že se jedná o podvod, nebojte se. O podvod se v žádném případě nejedná. Jen někdy v inzerátech nabízejí trochu zkreslené věci.

MLM není forma pyramidy, takže si zde každý může vydělat přesně to, na co mu síly stačí. Systém je perfektně postaven na provizích a kdo jej pochopí, může si vydělat docela velké peníze.
My se samozřejmě snažíme o své lidi starat na úrovni, proto se školíme, jezdíme na porady a snažíme se vždy vše zjistit dopředu, abychom v případě vašich otázek mohli včas a pravdivě reagovat.
Pokud máte s čímkoliv problém, zavoláte, napíšete, dáte dotaz na Facebook a my se vám snažíme vše vysvětlit, poradit, pomoci.

Jelikož víme, že produkty se špatně prodávají, pokud k nim nemáte základní informace, které navíc nemáte kde zjistit, bude tu pro vás blog, kde se budeme snažit dát informace a reference o výrobcích, ale i výdělku s Klubem Global 3000. Rádi tam přidáme i vaše zkušenosti.

Všechny další informace, novinky a co se děje v Globalu pak najdete v naší facebookové skupince. Jsou zde i ke stažení soubory, které vám lépe pomohou vše pochopit. Najdete zde, jak registrovat nové členy a jak si přijít na solidní výdělky. Ale jelikož bez práce nejsou koláče, musíte počítat s tím, že je potřeba pracovat. Pokud Vám někdo slibuje, že si vyděláte bez práce, tak vám lže.

Pokud chcete změnit něco ve svém životě a víte, že budete opravdu pracovat
ZAREGISTRUJTE SE!


facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS  
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz